سلام ، به سایت شرکت سراپوش دلیجان خوش آمدید.
کیلو متر 5 جاده اصفهان – خیابان بهار سوم
ایران-استان مرکزی - شهرستان دلیجان

ایزوگام سراپوش 242 دلیجان - شرکت ایزوگام سراپوش دلیجان

ایزوگام سراپوش 242 دلیجان

ايزوگام سراپوش دلیجان 

شرکت ايزوگام سراپوش  242 دلیجان پديده اي است صنعتي و متكي به علم و تجربه و تكنولوژي در جهت ايمن سازي هرساخت و سازه اي دربرابر رطوبت حاصل از بارش برف وباران

ايزوگام سراپوش دلیجان كه با تنوع خود همواره بهره مند از كارائيهاي متفاوت ميباشد با گذر از آزمون هاي مختلف درآزمايشگاه هاي كارخانجات توليدي ضريب مقاومت آن افزايش يافته و آسودگي خاطر مصرف كنندگان را ارتقاء ميبخشد.

 

ایزوگام سراپوش دلیجان

عایق های رطوبتی ایزوگام سراپوش دلیجان آمیزه ای از قیرهای اصلاح شده و پلیمرها می باشد.
محصولات ایزوگام سراپوش دلیجان از پلیمرهای ترموپلاست از قبیل پلی پروپیلین و قیرهای پالایشی و الیاف های تقویت کننده حاصل شده است. تولیدات ایزوگام سراپوش 242 با انعطاف پذیری مناسب قابلیت ضد آب بودن را به خوبی نمایان می سازد. ترکیب بیتومینی کاملاً اصلاح شده ایزوگام سراپوش 242در برابر فرسودگی حرارت، برودت، دارای مقاومت بسیار بالایی است.

تعریف:

عایق های پیش ساخته ایزوگام سراپوش دلیجان 242 از دو لایه تقویت کننده شامل تیشوی نبافته با نخ شیشه و پلی استر (نوع سوزنی) حاصل شده است.

عایق های رطوبتی ایزوگام سراپوش 242 دلیجان ضمن مقرون به صرفه بودن از کارایی لازم برخوردار است. بنابراین جابجایی های متعادل ساختمان و نوسانات متعارف سطح را تحمل می نماید.

مصارف:

عایق های رطوبتی ایزوگام سراپوش دلیجان جهت نصب بر روی پشت بام های شیب دار و مسطح تونل ها، سدها، پی ساختمان ها، استخرها، تراس ها، کانال های آب رسانی و تاسیساتی، حوضچه های صنعتی پارک ها، انبارها و… استفاده می گردد.

پایانه ها:

به منظور نگهداری صحیح، بعد از تولید سطح روئین عایق های ایزوگام سراپوش دلیجان با پودرهای معدنی و سطح زیرین آن با فیلم پوشانده می شود. عایق های ایزوگام سراپوش 242 در انواع (با روکش و بدون روکش آلومینیمی) مخصوص، ممتاز و صادراتی تولید می گردد.

عایق ایزوگام سراپوش دلیجان با افزوده شدن یک لایه فویل آلمینیوم به صورت پیش فشرده موجب افزایش مقاومت حرارتی شده از تابش مستقیم آفتاب بر روی عایق جلوگیری کرده و باعث دوام عایق خواهد بود.

این نوع عایق با سطح صیقلی و زیبای خود عالی ترین نوع عایق بخصوص جهت سطوح شیب دار می باشد.

خواص ویژه:

پیوند پذیری عالی و درزبندی یکنواختی را ایجاد می کند، در برابر پانچ استاتیکی و ضربات وارده مقاوم است، در مقابل پارگی و فشار هیدرواستاتیکی مقاومت دارد، بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه است.

نصب:

عایق های ایزوگام سراپوش 242 دلیجان با استفاده از مشعل که از گاز مایع تغذیه می شود، نصب می گردد به این ترتیب که کل سطح زیرین عایق توسط مشعل حرارت داده می شود و علاوه بر چسبانیدن کل عایق به سطح مورد نظر قسمت های هم پوشانی نیز چسبانده می شود. سطح زیرین عایق باید تا حدی حرارت داده شود که شیره عایق فقط به صورت ظاهری ذوب شود. ذوب کردن بیش از حد ممکن است به لایه های تقویت کننده آسیب برساند. هم پوشانی ها باید مجدداً از بالا گرم و با ماله جوشکاری شوند تا از یکسانی درزها اطمینان حاصل گردد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Alert: Content is protected !!